Právnická angličtina
Jazyk ako konkurenčná výhoda

Jazyk práva nás neustále fascinuje svojou komplexnosťou, odlišnosťami od každodenného jazyka a nárokmi kladenými na odbornosť lektorov a prácu študentov. Okrem právnikov, advokátov a sudcov je kurz učený pracovníkom, ktorí sa s právom stretávajú alebo sa s ním plánujú stretávať v práci v anglicky hovoriacom prostredí.

V súčasnosti je možné vybrať si z dvoch úrovní kurzu právnickej angličtiny. Obe úrovne majú spoločný formát, v rámci ktorého sa študenti majú možnosť pripraviť na skúšku TOLES, ktorá je uznávaná spoločnosťami a univerzitami na celom svete. Súčasťou štúdia na oboch úrovniach sú aktuálne prípadové štúdie, korešpondencia a prezentácie. Študenti budú rozumieť zmluvám, zákonom a rozhodnutiam a budú schopní sa zapájať do diskusií a prezentácií v angličtine. 
Sme vám veľmi vďační a sme radi, že sme na vás narazili. Ja môžem za seba povedať, že som nečakala, že v Trenčíne bude niekto poskytovať služby v oblasti výučby odbornej angličtiny na takejto kvalitatívnej a profesionálnej úrovni.Denisa, advokát
 

Skupina 3-7

€15

60 minút / osobaonline alebo osobne

Skupina 2

€22

60 minút / osobaonline alebo osobne

Individuálne

€44

60 minútonline alebo osobne
Ozvite sa nám a ušijeme vám ponuku na mieru
 

Vaše meno (required)

Váš email (required)

Vaša správa