Obchodná angličtina
Jazyk ako nástroj

Každý kurz je iný, a to nás baví. Pred začiatkom zistíme o vás čo najviac a hodiny vám ušijeme na mieru. Spätná väzba je pre nás rovnako dôležitá ako pre vás – budete mať možnosť sledovať svoj pokrok pri pravidelnom testovaní. Kurzy prebiehajú online alebo offline formou.

Skupinové kurzy

Hodina s kolegami vám dáva možnosť riešiť praktické problémy s jazykom v práci. Pripravíme vás na širokú škálu situácií v práci od anglickej komunikácie so zákazníkmi  a dodávateľmi, emailovú a telefonickú komunikáciu až po účasť na poradách a telekonferenciách. Rozsah a typ slovnej zásoby vám upravíme na mieru podľa reálneho použitia vo vašej spoločnosti. Naučíte sa to, čo reálne budete používať.

Individuálne kurzy

Individuálne hodiny vám dávajú možnosť napredovať niekoľkonásobne rýchlejšie ako v skupine. Či už meníte pracovnú pozíciu alebo nastupujete do novej firmy s požiadavkou na rýchle zlepšenie vašej angličtiny, individuálny kurz je pre vás tou správnou voľbou. Pripravíme vás na pohovory, sprevádzanie návštev alebo prezentovanie v angličtine. Ak ste to s angličtinou skúsili neúspešne už viackrát a máte pocit, že ju do hlavy, uší a úst nikdy nedostanete, stavíme sa s vami o pivo, že tentokrát to bude inak! (Varovanie: Zatiaľ sme pivo nikdy neplatili;)

Manažérske kurzy

V tomto type kurzov sme sa zamerali na vedúce pozície, v prípade ktorých iba jazykové zručnosti nestačia. Kombinácia angličtiny a osobnostných zručností, ako napríklad vedenie porád, prezentovanie a vyjednávanie alebo ranná káva s obchodným partnerom urobia váš pracovný život o niečo jednoduchším. Materiály pravidelne dopĺňame prípadovými štúdiami zo zdrojov ako The Forbes, The Economist alebo Wired. 
Nikdy by som neverila, že výučba jazyka môže byť tak zábavná. Vďaka spoločnosti Eloqua som sa v priebehu troch mesiacov dostala z úrovne „free style“ na úroveň pri ktorej bez zaváhania dokážem viest konferencie so zahraničnými kolegami. Výučba bola realizovaná online formou. Okrem profesionálne pripraveného výučbového programu by som rada vyzdvihla prístup lektorky. Dokázala veľmi rýchlo nevnímať moju osobnosť a témy prispôsobiť mojim záujmom. Vzhľadom na túto skutočnosť som sa na vyučovanie tešila ako na stretnutie so „zahraničnou“ priateľkou.Ivana, Senior Returnable Packaging Expert
 

Skupina 3-7

€12

60 minút / osobaonline alebo osobne

Skupina 2

€17

60 minút / osobaonline alebo osobne

Individuálne

€34

60 minútonline alebo osobne
Ozvite sa nám a ušijeme vám ponuku na mieru
 

Vaše meno (required)

Váš email (required)

Vaša správa